Proprjeta għall-bejgħ f'Malta
Polite Homes bħalissa jsegwi 10174 proprjetajiet għall-bejgħ f'Malta, bi prezzijiet minn €150 sa €110,000,000. Qabbel kull portal u aġenzija f'post wieħed, imbagħad ibgħat talba u nqabbduk mal-aġent it-tajjeb.
10174 listi · Aġġornat kuljum mill-portali u l-aġenziji Maltin
3 Bedroom Apartment For Sale
Gozo
€335,000
3 sod · 2 ban · 105 m²
Ġdid1 Bedroom Apartment For Sale in St Julian's
St Julian's
€998,000
1 sod · 2 ban · 75 m²
Ġdid2 Bedroom Town House For Sale in Sliema
Sliema
€875,000
2 sod · 2 ban · 165 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in St Julian's
St Julian's
€1,137,000
2 sod · 2 ban · 120 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Xemxija
St Paul's Bay
€750,000
3 sod · 3 ban · 325 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Santa Lucia
Santa Lucija
€372,000
3 sod · 2 ban · 110 m²
Ġdid2 Bedroom Apartment For Sale in St Julian's
St Julian's
€1,170,000
2 sod · 2 ban · 107 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Mellieha
Mellieha
€580,000
3 sod · 2 ban · 155 m²
Ġdid6 Bedroom House of Character For Sale in Qormi
Qormi
€1,059,000
6 sod · 6 ban · 892 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Mtarfa
Mtarfa
€720,000
3 sod · 3 ban · 156 m²
Ġdid1 Bedroom Penthouse For Sale in Hamrun
Hamrun
€320,000
1 sod · 1 ban · 58 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in San Pawl tat Targa
San Pawl tat Targa
€639,000
3 sod · 2 ban · 1 m²
Ġdid2 Bedroom Penthouse For Sale in Gozo - Marsalforn
Gozo
€275,000
2 sod · 2 ban · 82 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Paola
Paola
€460,000
3 sod · 1 ban · 106 m²
Ġdid3 Bedroom Town House For Sale in Zejtun
Zejtun
€956,000
3 sod · 476 m²
Ġdid3 Bedroom Apartment For Sale in Dingli
Dingli
€471,000
3 sod · 2 ban · 130 m²
Ġdid3 bedroom Terraced House for sale in Gozo - Victoria
Gozo
€1,060,000
3 sod · 3 ban
Ġdid3 bedroom Apartment Duplex for sale in Gozo - Qala
Gozo
€776,000
3 sod · 4 ban · 118 m²
Ġdid3 bedroom Apartment Duplex for sale in Gozo - Qala
Gozo
€718,000
3 sod · 4 ban · 174 m²
Ġdid3 bedroom Penthouse Duplex for sale in Gozo - Qala
Gozo
€778,000
3 sod · 2 ban · 251 m²
Ġdid2 bedroom Penthouse Duplex for sale in Gozo - Qala
Gozo
€778,000
2 sod · 3 ban · 239 m²
Ġdid2 bedroom Penthouse for sale in Marsascala
Marsaskala
€435,000
2 sod · 2 ban · 130 m²
Ġdid2 bedroom Penthouse Duplex for sale in Mellieha
Mellieha
€520,000
2 sod · 3 ban · 135 m²
Ġdid3 bedroom Apartment for sale in Gozo - Ghajnsielem
Gozo
€285,000
3 sod · 2 ban · 150 m²
Mistoqsijiet frekwenti
Kemm hemm proprjetajiet għall-bejgħ disponibbli f'Malta?+
Bħalissa hemm 10174 listi jaqblu ma' din it-tfittxija fuq Polite Homes. Id-disponibbiltà tinbidel il-ħin kollu.
Kemm jiswew proprjetajiet għall-bejgħ f'Malta?+
Il-listi attwali jvarjaw €150-€110,000,000. Il-prezz eżatt jiddependi mill-post, il-finitura, id-daqs u l-istat tal-proprjetà.
Jistgħu barranin jixtru proprjetà f'Malta?+
Iva. Barranin jistgħu jixtru proprjetà f'Malta. Fi Special Designated Areas (SDA) mingħajr permess; barra minnhom, non-residenti normalment jeħtieġu permess AIP.
